Zegarki męskie

Zegarki męskie to wybór dla mężczyzn którzy szukają dodatku do codziennych stylizacji jak i tych bardziej formalnych. W ofercie dostępny jest szeroki wybór komplikacji: zegarki z chronografem, zegarki automatyczne, zegarki solarne. Wszystko w przystępnych cenach.

Kategorie produktów

Kolor tarczy

Materiał koperty

Cena

Rodzaj szkła

Rodzaj paska

Wodoszczelność

Filtry

Kategorie produktów

Kolor tarczy

Materiał koperty

Cena

Rodzaj szkła

Rodzaj paska

Wodoszczelność

Męskie zegarki Lorus

Niezwykle bogata oferta zegarków męskich Lorus to efekt dobrego rozpoznania potrzeb klientów marki. Idealne propozycje znajdą tu zatem miłośnicy gadżetów, osoby poszukujące eleganckiego dodatku do stylizacji biznesowej, jak i pasjonaci sztuki zegarmistrzowskiej. Poszczególne egzemplarze są zróżnicowane pod względem designu, czyli walorów estetycznych i wyposażenia w funkcje. Na osobną uwagę z pewnością zasługuje zegarek męski Lorus Chronograph. Dodatkowe pola na tarczy ożywiają ją i sprawiają, że model wygląda bardzo atrakcyjnie. Kto preferuje zegarki męskie z bransoletą ze względu na ich solidną konstrukcję i ponadczasowy projekt, także znajdzie model dla siebie. Natomiast poszukiwacze przygód powinni być zadowoleni, ponieważ oferta zawiera najnowsze zegarki męskie na pasku silikonowym, który łatwo jest wyczyścić z drobinek błota, wody czy kurzu.

Wybierz rodzaj koperty

Katalog produktów, którymi są zegarki męskie Lorus, zawiera kilkaset zróżnicowanych modeli. Jak zatem wybrać ten idealny, pasujący do Twojego niepowtarzalnego stylu i osobowości? Warto kierować się np. względami estetycznymi. Na ocenę wizualną duży wpływ ma wygląd koperty, trochę większej w przypadku modeli dla mężczyzn. Wiele zależy od rodzaju czasomierza. Inaczej prezentuje się koperta zegarka sportowego, klasycznego lub cyfrowego, a jeszcze inaczej egzemplarzy z chronografem. Warto wspomnieć też o powłoce PVD, która zabezpiecza kolor przed blaknięciem i zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Tarcze zegarka męskiego Lorus chroni też szkło mineralne lub szafirowe, natomiast najbardziej wzmocnioną konstrukcję mają zegarki Lorus Diver o lepszych parametrach wodoszczelności.

Pasek lub bransoleta

Nie można omówić szczegółów wykonania koperty bez wspomnienia o wyborze paska lub bransolety. Oba rozwiązania są dobrze znane i zapewne każdy ma własne preferencje. Warto jednak mieć w swojej kolekcji zarówno zegarki męskie z bransoletą, jak i przynajmniej jeden czasomierz z paskiem skórzanym. Dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni model do konkretnego ubioru. Zegarki męskie Lorus na bransolecie srebrnej lub złotej dobrze komponują się z marynarką i strojami wizytowymi, natomiast cyfrowy wyświetlacz i silikonowy pasek sprawdzi się podczas treningu oraz w trakcie innych aktywności podejmowanych w wolnym czasie. W ofercie firmy Lorus znajdują się też zegarki z paskiem materiałowym typu Nato lub z bransoletą Mesh, która jest metalową plecionką.

Dokładny mechanizm

Kto już ma w kolekcji jakiś produkt, który przygotowała firma Lorus, zapewne dobrze wie, jak trwałe i dokładne są to zegarki. Niska awaryjność wynika m.in. z zastosowania mechanizmu kwarcowego od SEIKO. Japońska technologia napędza zatem pracę męskich zegarków Lorus i pozwala odczytać dokładny czas. Warto zwrócić uwagę na zegarki z chronografem, które posiadają dodatkowe funkcje. Wśród nich jest chociażby minutnik czy stoper. Polecamy też zegarki męskie Lorus z mechanizmem automatycznym, dzięki któremu można zapomnieć o konieczności regularnej wymiany baterii. Ciekawą alternatywę stanowią też modele z mechanizmem solarnym, które działają dzięki energii słonecznej.

Historia marki

Japońska marka Lorus powstała w dobrze znanym koncernie SEIKO – znanego na cały świat producenta zegarków, którego historia sięga końcówki XIX wieku. Postanowiono tworzyć produkty, które byłyby atrakcyjne dla młodych osób, którzy chcą cieszyć się życiem i dzielić się pozytywną energią z innymi. W 1982 roku marka Lorus pojawiła się na rynku i od razu zyskała przychylność klientów. Przede wszystkim dlatego, że zaawansowana technologia, opracowana przez japońskich inżynierów, zaczęła być powszechnie dostępna w atrakcyjnej cenie. Zegarki Lorus miały odzwierciedlać osobowość nabywców i podkreślić indywidualne cechy właścicieli. Ponadto egzemplarze japońskiej marki projektowano z myślą o walorach estetycznych, więc każdy model jest doskonałym wzbogaceniem eleganckiej stylizacji. Wszystkie założenia udało się osiągnąć, czego dowodem jest wciąż rosnąca sprzedaż zegarków Lorus.