.

LORUS RM303HX9

SKU: RM303HX9 Kategorie: , EAN: 4894138350412

Sugerowana cena detaliczna:

529 

Główne funkcje
Alarm

Nie

Chronograf

Tak

Datownik

Tak

Kolor koperty

Srebrny

Kolor tarczy

Czarny

Materiał koperty

Stal szlachetna

Odczyt

Analogowy

Płeć

Męski

Rodzaj mechanizmu

Kwarcowy

Rodzaj paska

Bransoleta

Rodzaj szkła

Mineralne

Średnica koperty

45

Wodoszczelność

10 BAR

Kolor paska bransolety

Srebrny

Pozostałe
Baterie

Guzikowe

Bluetooth

Nie

Czas światowy

Nie

Fazy księżyca

Nie

GPS

Nie

Grubość koperty

12

Kalendarz

Tak

Kolor bezelu

Czarny

Materiał paska bransolety

Stal szlachetna

Open Heart

Nie

Pierścień obrotowy

Nie

Podświetlenie

Nie

Rodzaj powłoki

Brak

Stoper

Tak

Styl

Sportowe

Tachymetr

Tak

Timer

Nie

Tryb cichy

Nie

Wskaźnik przypływów

Nie

Wskaźnik rezerwy chodu

Nie

Zakręcana koronka

Nie

Zegarki męskie z chronografem

Szukasz zegarka, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom? Ma być zarówno elegancki, jak i powinien być wyposażony w przydatne funkcje? Podane wymagania z pewnością spełni zegarek męski z chronografem. To rodzaj produktu, który ma dodatkowe tarcze z datownikiem, sekundnikiem lub minutnikiem. Zegarek męski Lorus Chronograph jest propozycją dla osób, które lubią wiedzieć więcej i zwracają uwagę na dodatkowe funkcje. Za pomocą umieszczonego z boku kopertu pokrętła można uruchomić ją i wykorzystać jako stoper lub dokładniej zmierzyć czas. Zamontowanie takiego mechanizmu wymaga odpowiedniej konstrukcji, co zwiększa wartość egzemplarzy z chronografem.

Wytrzymała koperta

Gdy patrzy się na modele zgromadzone w kategorii zegarków chronograf Lorus, widać wyraźnie duże zróżnicowanie estetyczne. Wygląd egzemplarzy jest inny, co stanowi ogromny atut oferty tego producenta. Uwaga klientów skupia się w dużej mierze na wyglądzie koperty, które mogą mieć różną średnicę, ale zawsze będzie to rozmiar większy od 40.

Jej kolor i wykończenie detali, ma wpływ na decyzje zakupowe. Również dlatego, że męski zegarek Lorus Chronograph jest pod tym względem nietypowy, właśnie ze względu na obecność za szkłem mineralnym dodatkowych tarcz. Warto wymienić kilka rodzajów wykończenia tarczy. W niektórych modelach zastosowano szlif promienisty, a jeszcze inne są matowe lub zawierają specjalny wzór. Ponadto marka Lorus pokrywa kopertę powłoką PVD, która zwiększa odporność zegarka z chronografem na ścieranie i pozwala uzyskać doskonalszą głębię koloru.

Wygodny pasek lub bransoleta

Zastanawiasz się już nad wyborem konkretnego modelu męskiego zegarka z chronografem? Prawdopodobnie rozważasz, czy wybrać egzemplarz na pasku skórzanym, silikonowym, czy taki, który kopertę ze stali szlachetnej umieszczono na bransolecie. Wybór należy do Ciebie. Bransoleta w połączeniu z kopertą prezentuje się naprawdę elegancko i świetnie pasuje do stylizacji biznesowych. Widok takiego zegarka już z daleka może budzić podziw. Modele na pasku są wygodniejsze podczas weekendowych wypadów za miasta lub podczas innych prywatnych okazji. Wciąż jednak wszystkie męskie zegarki z chronografem prezentują się okazale i dobrze spełniają swoje funkcje użyteczne oraz estetyczne. Co istotne, w ofercie dostępne są różne wersje kolorystyczne, spójne z ogólnym projektem zegarka.

Poznaj mechanizm zegarków Lorus

To właśnie w Japonii, skąd pochodzi marka Lorus, powstał po raz pierwszy mechanizm kwarcowy. Nowinka technologiczna szybko stała się powszechnie stosowanym rozwiązaniem i przyczyniła się do spadku popularności zegarków mechanicznych. Między innymi dlatego, że mechanizm kwarcowy jest dokładniejszy. Składa się też z mniejszej liczby elementów. Skomplikowaną konstrukcję zamieniono na mechanizm, który pozwala czerpać energię z zamontowanej wewnątrz zegarka baterii. To ona wprawia kryształ kwarcu w drgania, dzięki czemu działa rotor i zespół przekładni, wykonujących obrót w regularnych odstępach czasu. Niezwykle dokładny mechanizm kwarcowy, który jest zamontowany w zegarkach marki Lorus, to efekt pracy inżynierów SEIKO. Jest stale dopracowywany, aby jeszcze lepiej służył klientom firmy.

Historia marki Lorus

Japońska marka Lorus powstała w dobrze znanym koncernie SEIKO – znanego na cały świat producenta zegarków, którego historia sięga końcówki XIX wieku. Postanowiono tworzyć produkty, które byłyby atrakcyjne dla młodych osób, którzy chcą cieszyć się życiem i dzielić się pozytywną energią z innymi. W 1982 roku marka Lorus pojawiła się na rynku i od razu zyskała przychylność klientów. Przede wszystkim dlatego, że zaawansowana technologia, opracowana przez japońskich inżynierów, zaczęła być powszechnie dostępna w atrakcyjnej cenie. Zegarki Lorus miały odzwierciedlać osobowość nabywców i podkreślić indywidualne cechy właścicieli. Ponadto egzemplarze japońskiej marki projektowano z myślą o walorach estetycznych, więc każdy model jest doskonałym wzbogaceniem eleganckiej stylizacji. Wszystkie założenia udało się osiągnąć, czego dowodem jest wciąż rosnąca sprzedaż zegarków Lorus.