Udział marki Lorus w aukcji WOŚP 2023

Nowy Rok zawsze kojarzy się nam z postanowieniami, planami i wyzwaniami na najbliższe miesiące, które są dla nas pewnego rodzaju niewiadomą. Są jednak wydarzenia, które odbywają się corocznie i będą odbywać się do końca świata i o jeden dzień dłużej. Mowa oczywiście o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku rozegra swój 31 finał. Z tej okazji marka Lorus już po raz kolejny przekaże na licytację specjalny model męskiego zegarka. 

Zwycięzca licytacji stanie się posiadaczem modelu automatycznego z najnowszej kolekcji dedykowanej na 2023 rok.

Zegarek o oznaczeniu RL419BX9 posiada 42 mm kopertę wykonaną ze stali szlachetnej, z której została również wykonana bransoleta zegarka. „Sercem”, czyli mechanizmem zegarka jest automatyczny mechanizm produkcji Seiko Watch Corporation o oznaczeniu Y676.

Jest on wynikiem wieloletniego doświadczenia marki w produkcji mechanizmów tego typu. Szkiełko zastosowane w tym modelu jest mineralne, a co za tym idzie odporne na zbicie oraz w dużym stopniu na zarysowania. Wodoszczelność koperty została określona przez producenta na 10 BAR.

Cechy szczególne modelu przekazanego na WOŚP 2023

W związku z udziałem w licytacji na zapięciu bransolety zegarka zostało wygrawerowane oficjalne logo 31 finału Wielkiej Orkiestry.

Do zestawu będzie również dołączone specjalne opakowanie z wypełnieniem, oraz zamszowy woreczek.

W związku z tym zegarek jest unikalny w skali wszystkich modeli, które będą dostępne w dystrybucji na terenie całego kraju.

WOŚP 2023 kiedy odbędzie się licytacja?

 

Licytacja wyjątkowego modelu Lorus dostępna jest w serwisie Allegro pod poniższym linkiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji WOŚP 2023!

Zachęcamy do zapoznania się z resztą modeli z kolekcji zegarków automatycznych od marki Lorus:

RL419BX9

RL489AX9

RL405BX9

RL471AX9

Pomagaj z nami.
Pomagaj z marką, której możesz zaufać.

A WATCH YOU CAN TRUST

Sprawdź pozostałe wpisy

Podobieństwa i różnice- wygraj zegarek dla siebie i swojego Taty!

Podobieństwa i różnice- wygraj zegarek dla siebie i swojego Taty!

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Jest to cudowna okazja by wyrazić uczucia swojemu Tacie. Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie podobieństwa, a jakie różnice występują między Tobą, a Twoim Tatą? Zapewne wiele z nich dostrzegasz sam, jednak to osoby trzecie mogą być...

Najczęstsze błędy w planowaniu dnia

Najczęstsze błędy w planowaniu dnia

Zaplanowanie dnia? Na pierwszy rzut oka to przecież nic trudnego. Po prostu spisujesz najważniejsze zadania w ciągu dnia i je wykonujesz. A jednak – gdzieś po drodze okazuje się, że koncentracja nie przychodzi jednak tak łatwo, jak sobie to wyobrażałeś. Lista...

Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość

Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość

Zegarek dla mamy na jej wyjątkowe święto! Świętowanie dnia naszych mam przenosimy do sfery online i robimy to na odległość. Jednak to nie oznacza, że nie zrobimy tego w wielkim stylu i z pompą. W tym roku nasze tradycyjne plany są weryfikowane, a na przeszkodzie ich...